Протягом минулих років особи з інвалідністю, які перебувають у черзі на забезпечення автомобілями, їх не отримують. Причинами такої ситуації є повна відсутність державного фінансування на задоволення цих потреб.
З метою поліпшення ситуації та забезпечення рівних можливостей щодо реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю, ВГО "Асоціація інвалідів-спинальників України" звернулася до Міністерства соціальної політики України та Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів з пропозиціями внести зміни до деяких чинних законодавчих актів України, які викладені в Порівняльній таблиці нижче.
У відповідь голова Комітету ВРУ та член – ВО «Батьківщина» – повідомили щодо врахування наданих пропозицій у своїй законодавчій та іншій суспільно важливій роботі.
Прес-служба ВГОАІСУ