ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

"АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ-СПИНАЛЬНИКІВ УКРАЇНИ"

Get Adobe Flash player

Останні коментарі

 • baner (1).jpg
 • baner (2).JPG
 • baner (3).JPG
 • baner (4).JPG
 • baner (5).JPG
 • baner (6).JPG
 • baner (7).JPG
 • baner (8).jpg
 • baner (9).jpg
 • baner (10).jpg
 • baner (11).jpg
 • baner (12).JPG
 • baner (13).JPG
 • baner (14).JPG
 • baner (15).JPG
 • baner (16).JPG
 • baner (17).JPG
 • baner (18).JPG
 • baner (19).JPG
 • baner (20).JPG

kuyalnik 09 2919 3Кожна особа, а тим паче з інвалідністю, має право на забезпечення можливостей для її участі в економічній та соціальній сферах життя суспільства шляхом створення для неї потрібних умов, які надають їй можливість ефективно реалізувати права на працю згідно з її індивідуальними здібностями та інтересами.

Набуття цих нових можливостей для навчання, трудової діяльності, участі в різнопланових заходах, а також полегшення доступу до послуг, зокрема в галузі охорони здоров’я, особою з інвалідністю, яка має травму хребта та спинного мозку, в першу чергу здобувається шляхом набуття нею особистої мобільності як користувачем крісла колісного та інших технічних засобів пересування.

kuyalnik 09 2919 5На базі ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», курорт «Куяльник», ВГО «Асоціація інвалідів-спинальників України» в період з 22 по 26 вересня 2019 року були проведені семінари «Право на працю особи з інвалідністю» та «Перший контакт: повноцінне життя спинального хворого на кріслі колісному».

Для участі в заходах та налагодження активного діалогу були запрошені представники Одеського регіонального Фонду соціального захисту інвалідів, Центру дистанційного навчання Університету економіки та права «КРОК», ТОВ «Фенікс-Медікал» та ТОВ «Виробнича компанія Діспомед».

kuyalnik 09 2919 12В рамках семінарів проведено два виступи з відповідною демонстрацією особистих напрацювань в питанні трудової реабілітації осіб з інвалідністю, а саме: досвід отримання роботи та пристосування до умов праці за обраною спеціальністю «соціальний психолог» (Любов Машлевська, Одеська обл.), започаткування власної справи з виготовлення кондитерських виробів та їх продажу через мережу Інтернет (Ганна Борзенко, м.Запоріжжя, візочниця).

Моніторинг відділень лікувального закладу на предмет покращення надання послуг по лікуванню та реабілітації спинальних хворих, а саме: кабінет ЛФК, грязьових компресів, тренажерні зали тощо, продемонстрував готовність та бажання медичного персоналу санаторію постійно покращувати свої медичні послуги та умови перебування спинальних хворих.

kuyalnik 09 2919 9Директором підприємства-постачальником технічних засобів реабілітації ТОВ «Фенікс-Медікал» Миколою Бідюком було приділено особливу увагу питанню практичного застосування порядку замовлення та отримання необхідного крісла колісного. Надані поради щодо ефективних дій особи з інвалідністю, які необхідно застосовувати по відношенню до працівників органів соціального захисту та представників підприємств, що займаються постачанням ТЗР, з метою якнайскорішого отримання якісного засобу пересування.

kuyalnik 09 2919 47З представниками іншого підприємства-постачальника технічних засобів реабілітації ТОВ «Виробнича компанія Діспомед» організована апробація крісел колісних членами Асоціації та іншими особами, що пересуваються на інвалідних візках та перебувають у санаторії, проведено тренування в опануванні навичок для їх самостійного вибору, технічного обслуговування засобу пересування та здійснення подальшого спостереження.

З метою заохочення особи з інвалідністю до ведення активного способу життя, були проведені фізкультурно-спортивні командні змагання з бочи, із залученням професійних тренерів Олега Олександровича Шемчука, Сергія Михайловича Дьякова, Олега Івановича Кухарського та почесного головного судді Світлани Арсентіївни Шемчук.

 

 

kuyalnik 09 2919 25 kuyalnik 09 2919 21 kuyalnik 09 2919 29

За результатами командних замагань оголошено та нагороджено переможців:
І місце – команда візочників «Снайпери»: Олег Сергійович Бричка, Андрій Станіславович Піскорський та Віктор Іванович Коцур;
ІІ місце – команда «Сіверці»: Сергій Миколайович Шурута (візочник), Олександр Васильович Кулик та Андрій Миколайович Шостак;
ІІІ місце – команда «Вишгород»: Сергій Олександрович Губар (візочник), Сергій Сергійович Винник (візочник) та Наталя Петрівна Губар.

kuyalnik 09 2919 34 kuyalnik 09 2919 41 kuyalnik 09 2919 43

Впродовж семінарів досягалася основна мета – особиста мобільність, економічна, фінансова та суспільна незалежність більшості людей з травмою хребта та спинного мозку або з іншими порушеннями опорно-рухового апарату, формування теоретичних знань і практичних навичок у користувачів засобів пересування та підприємств, залучених до надання послуг із забезпечення кріслами колісними.

 ФОТОГАЛЕРЕЯ

Прес-служба ВГОАІСУ

Календар

<< < Август 2022 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Інформація