ВСЕУКРАИНСКАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

"АССОЦИАЦИЯ ИНВАЛИДОВ-СПИНАЛЬНИКОВ УКРАИНЫ"

Get Adobe Flash player

Последние коментарии

 • baner (1).jpg
 • baner (2).JPG
 • baner (3).JPG
 • baner (4).JPG
 • baner (5).JPG
 • baner (6).JPG
 • baner (7).JPG
 • baner (8).jpg
 • baner (9).jpg
 • baner (10).jpg
 • baner (11).jpg
 • baner (12).JPG
 • baner (13).JPG
 • baner (14).JPG
 • baner (15).JPG
 • baner (16).JPG
 • baner (17).JPG
 • baner (18).JPG
 • baner (19).JPG
 • baner (20).JPG

seminar 14 20 09 2016 (121)Мета семінару «Перший контакт» (продовження – частина 2) – допомогти людині, яка перенесла травму (поранення) хребта або спиного мозку, або інше пошкодження (поранення) опорно-рухового апарату, навчитись жити самостійно, незалежно від сторонньої допомоги, і тим самим, покращити якість як свого життя, так і життя оточуючих її людей. Для досягнення мети заходу  необхідно показати потреби і можливості людини з травмою хребта, спинного мозку та з порушеням опорно-рухового апарату у постлікарняний період, важливість психологічної підтримки та підготовки родичів хворого (особливо слід звертати увагу на особливих пацієнтів – учасників АТО) до нових обставин життя, підтримки хворого працівниками соціальної сфери з приводу надання повної інформації з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Тема семінару є невичерпаною та актуальною з причини збільшення в останній час в Україні кількості хворих та осіб з інвалідністю, і саме спинальної нозології. У порядку денному був запланований моніторинг будівлі та реабілітаційних послуг Одеського центру протезно-ортопедичної допомоги «TELLUS». Це сучасне підприємство, яке працює за новими технологіями і практично робить дива на ринку протезно-ортопедичної продукції.

seminar 14 20 09 2016 (106)На чолі із директором центру Толпиною Марією Георгіївною учасники семінару перевірили дане підприємство на предмет доступності для маломобільних верств населення та якість його послуг. Спочатку директор розповів про основні напрямки діяльності центру, про працюючих в ньому фахівців, про перспективи його розвитку. Вона доповіла, що крім виготовлення та забезпечення осіб з інвалідністю безкоштовними протезно-ортопедичним виробами центр обслуговує й індивідуальні замовлення. В Центрі розміщений магазин, в якому виставлена майже вся продукція, яка наразі виробляється. Багато уваги приділяється виготовленню ортопедичного взуття, як для дорослих, так і для дітей. Устілки для них виготовляються за німецькою сучасною технологією, яка враховує всі особистості людини. Індивідуальні заміри, сучасні матеріали та досконала робота 3D-прінтера робить вироб високої якості і зручності.

Учасники заходу мали нагоду ознайомитися з механізмом його роботи, побачити процес та результат наживо. Крім взуття, центр займається виготовленням індивідуальних інвалідних візків, які розроблені на підставі італійських зразків. В них застосовується електрична вертикалізація, артикульовані важи, основний каркас вироблений з сучасних легких та міцних матеріалів. Вартість таких моделей вище, ніж встановлені граничні ціни. Тому, при надходженні заявки на виготовлення інвалідного візка по індивідуальному замовленню, центр узгоджує заявку з експертною комісією Міністерства соціальної політики України.

ВІДЕО - ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ "TELLUS"

В питанні встановлення цін вище граничних І.М. Марусевич, голова Асоціації, повідомив про напружену роботу Асоціації з Міністерством соціальної політики по вирішенню питання щодо можливості отримати особою з інвалідністю саме такий візок, але із збільшенням терміну його експлуатації. Цей проект – на обговоренні, і Асоціація має надію на його погодження.

Надалі Директор центру розповіла про роботу з ампутантами різних ступенів мобільності, які мають можливість замовити собі ортези за індивідуальним замовленням. Були продемонстровані різні моделі таких виробів та приділена увага розповіді про нові моделі, які розробляються у центрі, а саме: фіксовані комірці, корсети, індівідуальні устілки, ортопедичн взуття, апарати для навчання ходінню дітей, розроблений останнім часом протез кисті руки. Це – велика кількість різноманітних виробів для різного віку та стану здоров'я людини, високої якості та зручності у використанні. Директор приділила увагу колективу, який працює у центрі – висококваліфіковані фахівці, які люблять свою роботу, постійно розвивають свої навички та підвищують досвід. Вона відмітила, що центр має у своєму штаті двох кваліфікованих протезистів.

seminar 14 20 09 2016 (96)seminar 14 20 09 2016 (108)seminar 14 20 09 2016 (90)

Аналізуючи цей захід, учасники семінару відмітили високий рівень доступності центру для осіб з інвалідністю на візках. Було дуже зручно пересуватись, відчувалась приємна відсутність будь-яких перешкод та незручностей. Крім того, Голова Асоціації відмітив і високий рівень як виробів, так і обслуговуючого персоналу центру.

Для яскравого фінального завершення заходу, на базі ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», була організована концертна програма за участі талановитих танцюристів, поетів та співаків серед учасників семінару.

Свою неабияку творчу особистість мали змогу продемонструвати:

Каліберда Галина Іванівна (м.Слов'янськ) піснею «Неділя» та акопельним виконанням «Слов'янського вальсу»;

Курчат Лариса Дмитрівна (м.Чернівці, візочник) акопельним виконанням пісні «Повези мене, батьку, на Україну» та виразним жвавим прочитанням вірша «Дискотека»;

Боштега Зінаїда Василівна (м.Чернівці, візочник) піднімала настрій слухачів читанням гуморесок «Невдалий приклад» та «У письмовій формі»;

Кириченко Ганна Федорівна (м.Запоріжжя, візочник) – завзяте неперевершене виконання пісень «Курю» та «Бессовестно красивая»;

Даценко Людмила Петрівна (м.Біла Церква) – чуйне схвильоване прочитання вірша «Мне звезда упала на ладошку»;

Новіцька Ірина Людвігівна (візочник) та Ковальчук Ольга Миколаївна (м.Львів) – дівочий дует «Пара Гвоздик» з веселим виконанням пісень «Электричка» та «Позови меня с собой»;

Ігнатов Валентин Сергійович (м.Нова Одеса) – по юнацьки та з бунтарським присмаком виконання пісень «Любите девушки», «Видели ночь».

          seminar 14 20 09 2016 (144)seminar 14 20 09 2016 (142)seminar 14 20 09 2016 (148)

Плавно, невимушено, загадково та емоційно були сприйнятті танці на візках у виконанні Дмитрюк Надії Борисівни «Прощання з літом» (м.Кривий Ріг) і дуетів – Капустян Наталії Іванівни та Баландіна Миколи Андрійовича «Птаха» (м.Черкаси), Курчат Лариси Дмитрівни та Боштеги Зінаїди Василівни «Віденська полька» (м.Чернівці), Петровської Ірини Геннадіївни та Карпова Віктора Олександровича «Мрія» (м.Запоріжжя).

Наостанок несподіваним подарунком для глядачів було світлодіодне зачароване шоу у виконанні Петровської Ірини Геннадіївни та Карпова Віктора Олександровича (м.Запоріжжя).

seminar 14 20 09 2016 (140)seminar 14 20 09 2016 (135)seminar 14 20 09 2016 (151)

Усі виступи, без виключення, були сприйняті позитивно та бурхливими оваціями. Учасники семінару, особи з числа тих, хто проходив лікування у санаторії, переселенці з Луганської та Донецької областей змогли на власні очі впевнетись – «немає жодних обмежень та перепон для прояву своєї особистості та повноцінного гармонійного життя, крім тих, які ти сам собі вигадаєш та встановиш перед собою. Живи яскраво, будь вільним у своїх бажаннях – і життя подарує тобі шанс бути щасливим».

 

Прес-служба ВГОАІСУ

Переводчик

Russian Bulgarian Czech English French German Italian Polish Ukrainian

Календарь

<< < Декабрь 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Информация