ВСЕУКРАИНСКАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

"АССОЦИАЦИЯ ИНВАЛИДОВ-СПИНАЛЬНИКОВ УКРАИНЫ"

Get Adobe Flash player

Последние коментарии

 • baner (1).jpg
 • baner (2).JPG
 • baner (3).JPG
 • baner (4).JPG
 • baner (5).JPG
 • baner (6).JPG
 • baner (7).JPG
 • baner (8).jpg
 • baner (9).jpg
 • baner (10).jpg
 • baner (11).jpg
 • baner (12).JPG
 • baner (13).JPG
 • baner (14).JPG
 • baner (15).JPG
 • baner (16).JPG
 • baner (17).JPG
 • baner (18).JPG
 • baner (19).JPG
 • baner (20).JPG

nik

  

Наше суспільство давно звикло сприймати інвалідів за людей з обмеженими можливостями. Члени Всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвалідів-спинальників України» мали за честь і велику вдалу можливість відвідати виступ людини, яка впевнено ламає ці стереотипи – 07 квітня 2016 року до Києва завітав Нік Вуйчіч!

Один із найзапитаніших мотиваційних ораторів у світі (виступав у 55 країнах, зустрічався з 13 президентами держав, аудиторія його виступів нараховує понад 8,5 млн. осіб) ділився своїм життєвим досвідом і «обіймав серцем» (за його власним висловом) українців. Того прекрасного весняного вечора 20 вщент заповнених відвідувачами секторів «Олімпійського» разом із 700 візочників переконалися, що меж немає, кордонів не існує, можливо все – варто тільки захотіти! Нік, який народився без ніг і без рук, грає у футбол, плаває, серфінгує та катається на скейті, стрибає з парашутом, пише книжки, друкує на комп’ютері зі швидкістю 43 слова на хвилину. Він просто відмовився йти дорогою, яку обирає більшість інвалідів, а вирішив рухатися звичайним шляхом – він не хотів опіки і догляду, усього хотів навчитися сам. «Я зрозумів, що фізична несхожість з іншими обмежує мене лише настільки, наскільки я сам себе обмежую», - зізнався Нік.

nik obhayВарто було бачити очі дівчат і хлопців – вони сяяли, в присутніх наче крила виростали. На їхніх обличчях читалося: «Якщо він зміг, то невже я не зможу?!» Одна з безцінних порад, яку дав оратор під час виступу – ніколи не здаватися, коли щось здається неможливим, коли ви зневірилися і вже готові зрадити свою мрію. «Просто продовжуйте робити започатковане вами ще один день, один місяць, один рік. Ви здивуєтеся, що станеться, якщо ви не здастеся», - каже Нік.

Члени Асоціації, яким пощастило відвідати виступ Ніка Вуйчіча, ще довго перебували під враженнями, якими залюбки поділилися:

nik gubar

 

Сергій Губар, інвалід І гр.: «Вперше дізнався, що людину можна обійняти не руками, а серцем. Дивовижний факт. Але потім зрозумів, якщо ти дійсно кохаєш людину, то разом із фізичними обіймами ти огортаєш її своїми почуттями, бажаннями та мріями. Якщо немає цього відчуття, твої обійми – холодні та штучні. Любов всесильна, всеосяжна – вона не знає перешкод. Ти матимеш усе: кохану людину поряд, рідну сім'ю, вірних друзів, інші здійснені мрії, але тільки люби по-справжньому, вір у своє кохання. Не віриш у ці слова – подивися на Ніка, і ти все зрозумієш.Любіть життя, себе, людей, що вас оточують, навколишній світ, Батьківщину.»

 

nik shkarban

 

 

 Шкарбан Сергій, інвалід І гр.: «Зустріч з Ніком для мене – це справжній подарунок долі. Я чув про нього, читав, дивився різні відеоролики, але ніколи не міг повністю повірити в почуте та побачене, іноді здавалося – це лише чудова акторська гра, добре поставлений фільм. Дякую Богові, що моїм сумнівам прийшов кінець і настав час віри у прекрасне та переможне життя. Відтепер для мене Нік – це реальна людина, мужній чоловік, готовий до будь-яких труднощів і впевнений у силі своїх щирих почуттів, добрих намірів та вогняній силі свого слова, яке обігріває знедолену душу.»

 

 

 

nik kovalhuk

 

 

Тетяна Ковальчук, інвалід І гр.: «Нік звертався до кожного з нас, назавжди змінюючи нас самих – і інвалідів, і здорове суспільство. Найбільше у пам’яті закарбувалися його слова про те, що коли Ви бачите людину, яка стоїть на краю прірви і зважується на свій останній крок, важливо, з якого боку опинитеся саме Ви – підштовхнете її у спину чи встанете між прірвою і нею, обіймете і скажете: «Я твій друг. Ти не сам на сам зі своєю бідою, я хочу тобі допомогти.» Нам всім варто пам’ятати, що поряд є хтось, кому саме зараз, можливо, важче, ніж тобі.» 

 

 

 

 

 

nik blagodarnost

 

Члени Асоціації хочуть подякувати організатору виступу Ніка Вуйчіча – компанії «Олером» та її директору Ользі Редзюк, менеджеру Ніні Ігоніній, медичній клініці «Ілая», яка виступила спонсором нашої Асоціації, викупивши 24 квитки для її членів. Дякуємо усім тим людям, завдяки яким візит Ніка до України став реальністю. Для нас, інвалідів-спинальників, це грандіозна подія, герой якої допоміг повірити у себе і довів, що «неможливо» – це лише слово.

Маємо надію та віримо у те, що подібних заходів у нашій країні проводитиметься набагато більше – можливо, навіть з використанням онлайн-ресурсів, у вигляді вебінарів, які дадуть змогу охопити більшу чисельність людей з особливими потребами і тих, хто зараз перебуває у пошуку себе та свого шляху в житті. Такі виступи мотивують та надихають зневірених у своїй долі  людей на подвиги, повертають їх до щасливого гармонійного життя, дарують їм почуття любові. Безперечно, такі ресурси є вкрай важливими та необхідними.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інвалідів-спинальників України» підтримує будь-які ініціативи із запровадження спеціальних проектів, що залучають світових спікерів, ораторів та професійних діячів, і зі створення широкого мотиваційно-інформаційного простору та благодійництва.

Наталя Тарасова

Член Київського осередку ВГОАІСУ

Переводчик

Russian Bulgarian Czech English French German Italian Polish Ukrainian

Календарь

<< < Декабрь 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Информация